O nas

     Spółka MATRO Sp. z .o. powstała w lutym 2016 roku na bazie przekształcenia rodzinnych firm, wykorzystując 25-letnie doświadczenie firmy PPHU MATRO.

     Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy TROUW NUTRITION POLSKA - producenta premiksów, koncentratów i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Wspólpracujemy z wieloma renomowanymi firmami na rynku polskim m.in , DSM, BIOMIN, ROLPOL, THEGRA, etc.

     Dysponujemy szerokim asortymentem produktów dla każdej grupy zwierząt. Proponowane przez nas mieszanki paszowe uzupełniające witaminowo - mineralne ( MPU ) zwane zwyczajowo PREMIKSAMI, które są gwarancją kompletnej, doskonale zbilansowanej karmy dla wszystkich gatunków zwierząt. Wysokie poziomy witamin i aminokwasów, optymalne poziomy składników mineralnych w zestawieniu z preparatami enzymatycznym i substancjami zapachowymi zapewniają sukces hodowlany. To wysokie przyrosty dzienne przy niskim zużyciu paszy, to krótki czas trwania tuczu oraz wysoka jakość tuszy po uboju. Innowacyjne surowce i starannie dobrane dodatki paszowe gwarantują bezproblemowy odchów prosiąt oraz wysokie parametry produkcyjne tuczników.
Nasi przedstawiciele handlowi docierają zarówno na duże fermy, jak i do małych, tradycyjnych gospodarstw. Pracujemy w rejonie Włocławka, Radziejowa, Aleksandrowa, Lipna, a także w okolicy Łowicza, Kutna, Gąbina i Żychlina.

     Dzięki wieloletniej współpracy z TROUW NUTRITION POLSKA mamy możliwość dokonania analizy zbóż w firmowym laboratorium. W oparciu o uzyskane parametry jesteśmy w stanie opracować właściwe dawki pokarmowe, dostosowane do potrzeb każdej grupy zwierząt.

      Dowozimy towar na wskazane miejsce. Dbamy o krótkie terminy realizacji dostaw. Zapewniamy miłą obsługę. Zależy nam na zadowoleniu klientów.